Gardena 100 HG Classic

Produkt nemá žiadne parametre.

Tovar odporúčam, splnil moje očakávanie.

• Super system na rovnomerne navijanie hadice
    • Spracovanie ok
    • Vozik nie je dostatocne stabilny pri odvijani hadice, t.j. ked chcem odvijat hadicu musim jednou rukou drzat vozik.
    • Za tuto cenu by som ocakaval lepsie vymysleny vyrobok
  • , zakúpené v Extranaradie.sk

• ZAUJIMAVY PRODUKT
    • KVALITA NEPRESVEDCILA, VSETKO SAMY PLAST. NIEKTORE CASTI POSKODENE (VYROBCOM, PREDAJCOM?...NETUSIM)

TOVAR JAVIL ZNAMKY POUZIVANIA. URCITE SOM NEBOL PRVY, CO TO SKLADAL PODLA NAVODU. NIEKTORE PLASTY BOLI VIDITELNE POSKODENE. NA TRUBKACH BOLO VIDNO STOPY PO ZAREZOCH SKRUTIEK. SKRUTKY MALI BYT SUCAST BALENIA, ALE NEBOLI V KRABICI. TOVAR SOM NEREKLAMOVAL, NAKOLKO SOM SI SKRUTKY KUPIL V MIESTNOM OBCHODE.

Produkt nemá žiadne parametre.

Pre väčšie záhrady existuje len jedna voľba: vozík na hadicu 100 HG GARDENA Classic. Zmestí sa naň maximálne 100 m 13 mm hadice, 80 m 16 mm hadice alebo 50 m 19 mm hadice. Hadicu optimálne a úpravne navinie vodiaca cievka na hadicu. Výhoda: nemusíte hadicu viesť ručne a vaše ruky zostanú čisté. Vďaka špeciálne tvarovanému podstavcu má vysokú stabilitu pri státí. Ten zabezpečuje, že sa napríklad pri ťahaní za hadicu vozík hneď neprevráti. V porovnaní s predchádzajúcim modelom je o 30% stabilnejší. Držadlo je konštruované tak, že sa vždy optimálne nastaví na každú výšku tela. Vozík na hadicu môžete pohodlne ťahať po záhrade. Ďalšie miesto možno tiež ušetriť sklopením kľučky. Otočná os zabraňuje otáčaniu hadice pri navíjaní a rozvíjaní. Integrovaná stopka proti odkvapkávaniu zabraňuje úniku vody po použití alebo pri preprave. Vďaka zahnutej hadicovej spojke vo vnútri cievky sa hadica nezauzľuje a vždy ňou zaručene preteká plný prúd vody. Profilované kolieska umožňujú jednoduché a bezproblémové tlačenie. Ak potrebujete väčší prietok vody, nie je to problém - vozík na hadicu 100 HG GARDENA Classic možno prípojkou na vodovodný kohútik Profi (č.v. 2801) pripojiť k systému GARDENA Profi. Polievanie môže byť veľmi jednoduché.

Pohodlné vedenie hadice

Zvlášť praktické je vodidlo hadice nad cievkou na hadicu. Jednoducho otáčajte kľukou a hadica sa bude na cievku navinovať v rovnomerných vrstvách, bez toho aby ste museli hadicu viesť rukou. Najmä v prípade veľmi dlhej hadice vám táto pomoc zabezpečí čisté ruky a väčšie pohodlie.

Vysoká stabilita

Vďaka špeciálne tvarovanému podstavcu má vozík na hadicu vysokú stabilitu pri státí. To uľahčuje zalievanie, pretože vozík na hadicu zostáva na mieste, napríklad keď zatiahnete za hadicu.

Pohodlné ťahanie

Vozík na hadicu možno veľmi ľahko ťahať. Držadlo je možné individuálne nastaviť na výšku postavy. Väčšie pohodlie poskytujú hladko sa otáčajúce profilovaná kolieska.

Žiadne uzľovanie hadice

Vďaka zahnutej hadicovej spojke vo vnútri cievky sa hadica nezauzľuje a voda ňou vždy voľne preteká.

Žiadne prekrúcanie pripojovacej hadice

Otočná os zabraňuje otáčaniu hadice pri navíjaní a odvíjaní. Bežná funkcia všetkých vozíkov na hadicu od spoločnosti GARDENA - malý detail s veľkým efektom.

Špecifikácia

Max. kapacita 13 mm (1/2")     100 m / 328,08 stopa

Max. kapacita 15 mm (5/8")      80 m / 262,47 stopa

Max. kapacita 19 mm (3/4")      50 m / 164,04 stopa

2zákazníci neodporúčajú produkt

Tovar odporúčam, splnil moje očakávanie.

• Super system na rovnomerne navijanie hadice
    • Spracovanie ok
    • Za tuto cenu by som ocakaval lepsie vymysleny vyrobok
  • , zakúpené v Extranaradie.sk

• ZAUJIMAVY PRODUKT

• , zakúpené v HEJ.sk

• Bezproblémové navíjanie, kvalitné materiály.
    • Prijal by som vyššiu stabilitu, alebo možnosť nejakého ukotvenia..., pri vyťahovaní hadice má tendenciu spadnúť.

Je vhodné použiť kvalitnejšiu hadicu, nie tú najlacnejšiu z Tesca, ktorá sa splošťuje.

OK

• , zakúpené v MADER

• maximálna spokojnosť, bez špinavých rúk sa hadica súmerne navíja pomocou kladky, stabilný stojan, kvalitné prevedenie
    • zatiaľ som nezistil

po niekoľkých lacnejších vozíkoch som zainvestoval mierne viac
    a výsledkom je absolútna spokojnosť